„DRAKONIUKŲ“ GRUPĖ (4 – 5 m. amžiaus vaikai)

PEDAGOGAI: Kristina Jocevičienė ir Gerimanta Klimaitė

AUKLĖTOJOS PADĖJĖJA: Loreta Bilevičienė

MŪSŲ GRUPĖS IŠSKIRTINUMAS: „Grupės edukacinėje aplinkoje mes emociškai, fiziškai stiprėjame ir užaugame dideli bei pasitikintys savimi“

DARBO LAIKAS:  8.30 – 17.30 val.

TAIKOMA PROGRAMA: https://www.spragtukas.lt/wp-content/uploads/2022/06/Kauno-lop%C5%A1elio-dar%C5%BEelio-Spragtukas-ikimokyklinio-ugdymo-programa.pdf

GRUPĖS APLINKOS:

VAIKŲ UGDYMAS(IS):
Naudojant planšetinius kompiuterius, įvairius keturkampio, trikampio, apskritimo formos konstruktorių detales, kaladėles vaikai tyrinėja grupės aplinką ir joje esančias formas, įžvelgia iš kokių formų susideda tam tikri daiktai, objektai. Tokiu būdu vaikai išmoksta grupuoti daiktus atsižvelgdami į jų spalvą, formą arba dydį, pradeda skirti erdvinius daikto santykius su savimi: priešais mane, už manęs, šalia manęs, mano kairėje ir pan.

Naudojant antrines medžiagas vaikai kuria savo miestą su erdviniais pastatais, keliais. Taip vaikai susipažįsta su projektavimo, braižymo (inžinerijos) pagrindais, lavėja erdvinio mąstymo gebėjimai, kūrybiškumas.
Grupėje vaikai tampa mažaisiais inžinieriais. Pirmiausia sužino kas yra tiltai, viadukai, kam jie reikalingi, kas juos stato, o vėliau ir patys konstruoja. Konstravimo proceso metu mažieji inžinieriai ugdėsi kūrybiškumo, problemų sprendimo, bendradarbiavimo įgūdžius. 
Meniu